top of page
WC 2024_WEBSITE BACKGROUND copy.jpg

Guests

Please note that not all guests offer advance ticket sales but you can buy tickets to meet them at the event.

"Loverboy" Dennis Condrey

Saturday 10am-2:30pm

aka The Bunny

Allie

The Asylum Wrestling Store

Saturday 10am-2:30pm

Special Photo Opportunity

American Males

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm

April Hunter

brought to you by Excitement South Entertainment

Saturday 10am-2:30pm

"The Perfect 10"

Baby Doll

Saturday 10am-2:30pm

"Goddess of Chaos"

Bella Madisyn

brought to you by Excitement Entertainment South

Saturday 10am-2:30pm

"Daddy Ass"

Billy Gunn

Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

Brittany Jade

brought to you by Wrestling Road Stories

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

Ca$h Flo

brought to you by OVW

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

Danhausen

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

Doug Basham

brought to you by OVW

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

Emily Jaye

Ralph's WrestleMart & Go Get Em Promotions

Saturday 10am-2:30pm

"Psycho Boy"

Fodder

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm

Hollyhood Haley J

brought to you by OVW

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

Jeff Hardy

Saturday 10am-2:30pm

"Mouth of the South"

Jimmy Hart

Time Warp Ashland and ACW

Saturday 10am-2:30pm

Juventud Guerrera

brought to you by Lucha Libre Super Store

Saturday 10am-2:30pm

Kurt Angle

brought to you by What The Figs

Saturday 10am-2:30pm

Matt Hardy

Saturday 10am-2:30pm

Maximo Suave

brought to you by OVW

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

fka Riddick "Madcap" Moss

Mike Rallis

Saturday 10am-2:30pm

Rhett Titus

BREW

Saturday 10am-2:30pm

Scotty Riggs

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-3pm

Mark Canterbury

Shanghai Pierce

brought to you by Shadow Entertainment and Beside The Ring Wrestling

Saturday 10am-2:30pm

fka Dudley Boyz

Team 3D

brought to you by Wrestling Road Stories

Saturday 10am-2:30pm

The Black Dahlia

Ralph's Wrestlemart & Go Get Em Promotions

Saturday 10am-2:30pm

Special Photo Opportunity

The Hardys

Saturday 10am-2:30pm

Veda Scott

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 10am-3pm

Shelly Martinez

fka Ariel

brought to you by Music City Toys and Collectibles

Saturday 10am-2:30pm

Mark Canterbury

fka Henry O. Godwinn

brought to you by Shadow Entertainment and Beside The Ring Wrestling

Saturday 10am-2:30pm

Al Snow

brought to you by OVW

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

aka Big Rig Betty

Amazing Maria

brought to you by OVW

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

Angelina Love

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm

Special Photo Opportunity

Ariel and Kevin Thorn

brought to you by Music City Toys & Collectibles/IB Exclusives

Saturday 10am-2:30pm

AML Wrestling Prestige Champ

Beer City Bruiser

brought to you by AML Wrestling

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm

Billie Starkz

brought to you by Hot Tag Wrestling

Saturday 10am-2:30pm

AML Wrestling Champion

Brad Attitude

brought to you by AML Wrestling

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm

Buff Bagwell

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm

Chavo Guerrero Jr.

brought to you by Time Warp Ashland and ACW

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

fka Evad

Dave Sullivan

Saturday 10am-2:30pm

fka Elias

Elijah

brought to you by Cases For A Cause

Saturday 10am-2:30pm

Evil Nate

brought to you by Battleground Championship Wrestling

Saturday 10am-2:30pm

Mr. WrestleCade

George South

brought to you by AML Wrestling

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

Jasmin St. Claire

Saturday 10am-2:30pm

Good Ol' JR

Jim Ross

Ultimate Starz Promotions

Saturday 10am-2:30pm

"Boogie Woogie Man"

Jimmy Valiant

Saturday 10am-2:30pm

fka Kristal Lashley

Kristal Marshall

brought to you by Excitement South Entertainment

Saturday 10am-2:30pm

Lindsay Snow

brought to you by Wrestling Road Stories

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm
Sunday 12pm-5pm

Matt Riddle

brought to you by Nerdbombers

Saturday 10am-2:30pm

McKenzie Mitchell

Hot Tag Wrestling

Saturday 10am-2:30pm

Angelina Love and Psycho Boy Fodder

Psycho Love

brought to you by AML Wrestling

Friday 3pm-6pm
Saturday 10am-2:30pm

aka Keith Larson

Rocky Kernodle

brought to you by Shadow Entertainment

Saturday 10am-2:30pm

fka X-Pac

Sean Waltman

brought to you by Frizzle Promotions

Saturday 10am-2:30pm

Shelton Benjamin

Saturday 10am-2:30pm

fka Emma

Tenille Dashwood

Saturday 10am-2:30pm

The Great Khali

brought to you by AML Wrestling

Saturday 10am - 2:30pm

The Nest

Saturday 10am-2:30pm

Alberto El Patrón

fka Alberto Del Rio

brought to you by Frizzle Promotions

Saturday 10am-2:30pm

Ash By Elegance

fka Dana Brooke

brought to you by AML Wrestling

Saturday 10am-2:30pm

fka Kevin Thorn

brought to you by IB Exclusives

Saturday 10am-2:30pm

bottom of page